XML Bayilik Başvurusu

  XML Bayilik

  Aktifbebek xml Bayilik, dropship ve entegrasyon çözümüyle hem işgücü ve zamandan tasarruf edersiniz ve hem de manuel işlemlerden kaynaklı yapılan hatalardan da kurtulmuş olursunuz. Aktifbebek xml‘iyle binlerce bebek ürününü web sitenizde veya pazaryerlerinde stok taşımadan kolayca satabilirsiniz. Mağaza performansınız ve puanınız artar olumlu ve müşteri memnuniyetinden dolayı artış gösterecektir. Siz sadece ürün satışınıza odaklanırsınız. Başka pazaryerlerinde yeni mağazalar açmanıza zaman kalır. Üstelik boş zamanlarınız da sponsorlu ürünler de sağlayarak satış hacminizi arttırabilirsiniz.

  Bebek ve Çocuk Dropshipping tedarikçileri

  En iyi Dropshipping tedarikçileri sizin için listeledik. Bunlar içinde bebek ürünleri aktifbebek xml’ini hemen web sitenize veya Trendyol, Hepsiburada, N11, Amazon gibi pazaryerlerindeki mağazalarınıza entegre ettikten 2-3 gün sonra çalışmaya başlayabilirsiniz. Düşük sermayeli bir bütçeyle işinizin başına geçebilirsiniz. Bebek ve Çocuk ürünlerinin e-ticaretini yapıp, stoksuz çalışıp dropshipping ile kolayca sattığınız ürünlerin kargolama aşamasını aktifbebek ekibine yönlendirebilirsiniz.

  Aktifbebek pazaryeri entegrasyonu

  Aktifbebek.com daki ürünlerimizi pazaryerlerindeki mağazalarınıza entegre edip kolayca satışa açarak ve yönetebilirsiniz.

  • Ürün Yükleme: Pazaryeri entegrasyonu sayesinde aktifbebek XML’liyle mağazanıza binlerce bebek ürününü kolayca yükleyebilirsiniz.
  • Ürün Güncelleme: Tüm platformlar ile senkronize şekilde çalışan pazaryeri entegrasyonları ile fiyat ve stokların düzenli olarak güncellenmesi sayesinde ürün satışlarınızı daha kolay yönetilebilirsiniz.
  • YENİ Ürün Listeleme; Aktifbebek sistemine yüklenen yeni ürünlerin yeni markaların belirlenen pazaryerlerinde listeleyip satışa hemen açabilirsiniz.
  • ESKİ Ürün Delist; Güncelliğini yitirmiş, modası geçmiş, satış performansı düşmüş veya yasaklanmış ürünler aktifbebek sisteminde silindiğinde entegrasyonla pazaryerlerindeki mağazalarınızdan da otomatik olarak silinir.
  • Stok Takibi: Aktifbebek stoklarından düşülen satışlar otomatik olarak pazaryerindeki mağazanıza yansır. Böylece online real time stok takibi ve kontrolü yaparsınız. Yani “yok” satmazsınız.
  • Fiyat güncelleme: Aktifbebek xml’indeki ürünlerin fiyatları değiştiğinde otomatik olarak pazaryeri mağazanıza yansır. Böylece hatalı fiyattan satış yapıp zarar etmezsiniz.

  Kısaca aktifbebek xml, dropship ve entegrasyon çözümüyle hem işgücü ve zamandan tasarruf edersiniz, hem de manuel işlemlerden kaynaklı yapılan hatalardan da kurtulmuş olursunuz. Mağaza performansınız ve puanınız artar. Siz sadece ürün satışınıza odaklanırsınız. Başka pazaryerlerinde yeni mağazalar açmaya zaman kalır.

  XML veren bebek firmaları