XML BAYİLİK ve BAYİ BAŞVURUSU yaparak Dropshipping İş Modeline katılabilirsiniz. XML Tedarik sistemimize başvuru yapabilmek için öncelikle aşağıdaki formu doğru bir şekilde doldurmalısınız.

    XML Bayilik Başvurusu

    XML Bayilik Başvurusu

    XML bayimiz olun. 3000 çeşit bebek ürünümüzün stoksuz e-ticaretini yapın. Siz satın, biz aynı gün kargoya verelim. Başvuru için yukarıdaki formu kullanabilirsiniz. XML Bayilik Başvurusu yapan kişiler ile ekibimiz görüşme sağlayacak ardından hizmetleri aktif hale getirilecektir. Minimum 2 iş günü maximum 5 iş günü içerisinde satışa başlayabilirsiniz.

    XML Bayi Uygulaması, bir şirketin verileri birden çok biçimde yönetmesini sağlayan bir araçtır. Bu teknoloji, veritabanları ve Web siteleri arasında veri aktarımını kolaylaştırır. Ek olarak, veri sunumunun otomatik olarak özelleştirilmesine izin verir. Bu, arama motorları uzun metin sayfaları yerine kesin etiketler aracılığıyla sıralayabildiğinden, bilgi arama sürecini kolaylaştırır.

    XML Bayilik sistemi ile binlerce ürünü bilgilerini ve satışa hazır hale getirmek aylarca zaman gerektiren bir iştir. Bu kadar zaman süresi boyunca satışlara vakit ayırmanız da gerekmektedir. XML Bayilik Başvurusu yaparak aktifbebek firmasının 3.000 adet den fazla bebek ve çocuk kategorisinde bulunan ürünlerini en az 2 en fazla 5 iş günü içerisinde satışını yapmaya başlayabilirsiniz.